Nowy milioner

Często przypominają nam się stare dobre czasy, gdy wszyscy zasiadali przed telewizorami i oczekiwali na losowanie. Każdemu z osobna marzyła się szóstka. Co jakiś czas tylko było wymieniane imię, że znów ktoś wygrał. Nutka zazdrości przemawiała, jednak następnego dnia znów szliśmy do kolektury, by kreślić, a może tym razem swoje szczęśliwe liczby.

Wszystko przemija bardzo szybko, pojawiają się coraz nowocześniejsze maszyny, wiele udogodnień jednak, czy ludzie nie czują sentymentu. Gry ewoluują, pojawiaj się nowe, jednak nazwa lotto ciągle się pojawia. To niezastąpiony symbol, który łączy dwa światy ten starszy i ten nowy, współczesny.
Czy i Ty nie wysyłałeś kiedykolwiek kuponu, skreślane liczby, a może na tzw. chybił trafił. Oczekiwanie jest przyjemne, na kończy drogi istnieje szansa, że tym razem to my zarobimy dużo pieniędzy. Tym razem nie musimy wyczekiwać losowania przed telewizorem, internet, telefon dają możliwość sprawdzenia wyniku zaraz po losowaniu, bez wychodzenia z domu, bez ślęczenia przed telewizorem. Może tym razem to Ty będziesz nowym milionerem. Szansa zawsze istnieje.

You may also like...